KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16915323

nr 1691 5323

Alf Olsson

(f. 1925), Sverige

Oljemålning, "Talgoxe". Signerad, daterad -72. Olja på duk, 21x24 cm, yttermått inklusive ram: 24x27 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 31 mars 2025
kl 20:27:59

Alf Olsson

Läs mer om Alf Olsson